Aiemmat asiakkaat

Yritys Kotisivu Sopimus
päättynyt
7Signal Oy www.7signal.com2009
10monkeys.com www.10monkeys.com2013
A4SP Technologies Oy www.a4sp.fi 2009
Aava ohjelmistot Oy www.aavaohjelmistot.fi2010
Adfore Technologies Oy www.adfore.fi2010
Advacam Oy www.advacam.com2014
Agroy Oy www.agroy.fi2015
Airshift Media Oy 2008
Aivon Oy www.aivon.fi 2008
Ascia Oy www.ascia.fi 2008
Aspida Oy www.aspida.com 2008
Avecontrol Oy www.avecontrol.com 2008
Beneware Oy www.beneware.com 2009
Biocomputing Platforms Ltd Oy www.bcplatforms.com 2008
Bonwal Oy www.bonwal.com2012
Brinkhill Oy www.brinkhill.com2010
Busfaster Oy busfaster.com2013
Cabforce Oy www.cabforce.com2010
Camiloc Oy www.camiloc.com2013
Canatu Oy www.canatu.com 2009
Casual Continent Oy www.casualcontinent.com 2008
Catchbox Oy thecatchbox.com2013
Clinius Oy www.clinius.fi 2008
Cloudeo Oy www.cloudeo.fi2012
Comeks Oy www.comeks.com 2008
Contactor Connections CC Oy www.nsmobilesolutions.com 2008
Coreorient Oy www.piggybaggy.com2014
Cortex Partners Oy www.cortexpartners.fi 2009
DesignMyBooks.com Oy www.designmybooks.com2012
DetectionLabs Oy www.detectionlabs.com2013
Digna IT Oy www.digna.fi2011
Dimentor Oy www.dimentor.fi 2009
Earthrate Oy Earthrate Linkedin">Earthrate Linkedin2012
ED Training Oy www.edtraining.fi 2014
Eighty Five Media ab breakitapp.com2013
Elsi Technologies Oy www.elsitechnologies.com 2008
Enercomp Oy www.enercomp.fi 2009
Enfucell Oy www.enfucell.com 2008
Envault Corporation www.envaultcorp.com 2009
EPID Research Oy www.epidresearch.com2012
ErgoMedi Oy www.ergomedi.fi 2015
Euformatics Oy www.euformatics.com2011
Evalua International Ltd www.evalua.fi 2008
Everyplay Oy www.everyplay.com 2009
Experq Oy www.experq.com2012
Faunastic Oy www.faunastic.com2014
Fenomen Creator Oy www.fenomen.fi2010
Findzit Oy www.findzit.com2011
Finnay Oy www.finnay.fi2014
Floobs Oy 2009
Fluid Interaction Oy www.fluid.fi2012
Fluido Oy www.fluido.fi2012
Footbalance System Oy www.footbalance.com 2008
Fourdeg Oy www.fourdeg.fi2014
Futusome Oy www.futusome.com2014
Genano Oy www.genano.fi 2009
Genisys Oy www.genisys.fi 2008
Ginevo Oy www.ginevo.com2013
Goland Group Oy www.goland.fi2012
Goodmill Systems Oy www.goodmillsystems.com 2008
Gruupz Oy www.gruupz.com2012
Grönmark Filtration Oy www.gronmark.com 2009
Gurupoint Oy 2012
Hakema Solutions Oy www.hakema.net2011
Hammerkit Oy www.hammerkit.com 2009
Handysept Oy www.handysept.fi 2008
Harp Technologies Oy www.harptechnologies.fi 2008
Health Care Success Oy www.healthcaresuccess.info2010
HealthOperator Ltd www.healthoperator.com2015
Helioart Oy www.helioart.fi2012
Hookie Technologies Oy www.hookietech.com2011
HR Kakspistenolla Oy www.hrkakspistenolla.fi2010
Huimio Oy www.huimio.com2013
iBriq Oy www.ibriq.fi2010
Icet Oy/Fleet Innovation www.fleet.fi 2008
IDSens Oy 2013
Imaginative Minds Oy 2010
in4mo Oy www.in4mo.com 2009
Innohome Oy www.innohome.com 2008
Inno Trainer Oy www.innotrainer.fi 2008
Ironstar Helsinki Oy www.ironstarhelsinki.com 2008
Iskos Oy www.iskos.com2014
JQ Design Oy www.jqdesign.net2010
Kii Oy www.kii.fi2011
Koivua Oy www.nettivarasto.fi2012
Kuvalo Oy www.kuvalo.com2010
Liiqu Oy www.liiqu.com2012
Liquidzone Oy www.liquidzone.fi 2008
LivLiv Solutions Oy www.livlivsolutions.com2013
LoudEvents Oy www.loudevents.net2011
Lumia Oy www.lumia.fi 2009
Lumisys Ltd www.lumisys.fi 2008
Luxdyne Oy www.luxdyne.com 2009
Manycom Solutions Oy www.manycom.fi/solutions 2009
Mendor Oy www.mendor.com 2009
Meontrust Oy www.meontrust.com2011
mFabrik Widi Services Oy www.widisys.com
Midaxo Oy www.midaxo.com2013
Moiqqa Interactive Oy www.moiqqa.com2011
Moow Oy 2012
Mosaic Mill Oy www.mosaicmill.com2010
Movenium Oy www.movenium.fi 2009
Movila Oy www.movila.fi 2008
Mubik Entertainment Oy www.mubik.net2013
MultiTouch Oy www.multitouch.fi 2009
Musopia Oy www.musopia.net2012
Muuvgo Oy www.muuvgo.com2010
Muxlim Oy www.muxlim.com 2008
Nautics Oy www.nautics.fi2011
Nemesol Oy www.nemesol.fi 2009
Netcycler Oy www.netcycler.fi 2009
Newergy Oy www.newergy.com2013
Nordic 24/7 Services Oy www.24-7services.fi2011
Oppifi Oy www.oppi.fi 2009
Osumus Recommendations Oy www.skimm.tv2011
Otrakon Oy www.otrakon.fi2012
Pandia Oy www.pandia.fi 2009
Patiq Oy www.patiq.com 2008
Perfect Getaway Oy www.perfectgetaway.fi2014
Picodeon Oy www.picodeon.com 2009
Pixpolar Oy www.pixpolar.com2008
PKP Technologies Oy 2010
PlayRaven Oy www.playraven.com2014
PlexPress Oy www.plexpress.fi 2009
Project-TOP Solutions Oy www.projecttop.fi 2009
Quantal Media Oy www.quantalmedia.com 2009
Qubilea Oy www.qubilea.fi2014
Rapid Blue Solutions Oy www.rapidbluesolutions.com 2009
REACHLaw Oy www.reachlaw.fi 2008
Redriever Oy 2009
Relationship Games Oy www.relationship-games.com2011
Rele Mobile Oy www.rele.mobi2011
Relex Oy www.relex.fi 2008
RunToShop Oy www.runtoshop.fi 2009
Safera Oy www.safera.fi 2008
Salusfin Oy www.salusfin.com2014
Selcoline Oy www.selcoline.com2012
Senseg Oy www.senseg.com 2009
Sibesonke Oy www.sibesonke.com 2009
Siiseli Oy www.siiseli.fi2011
smarTalo Oy 2009
SoftConnection Oy www.softconnection.com 2008
Spinmade Oy www.spinmade.fi 2008
Sporcom Oy 2009
Stereoscape Oy www.stereoscape.com/ 2009
Storage IT Oy www.storageit.fi 2008
Suncol Oy www.suncol.fi2011
Taiste Oy www.taiste.fi2011
Teams2Net Oy 2009
Translizer Oy www.translizer.com2010
Trinnect Oy 2014
Tuntu Oy www.tuntu.fi2012
Tutanet Oy www.tutanet.com 2008
Tuulivoimala.com Finland Oy www.tuulivoimala.com 2008
Tvkaista Oy www.tvkaista.fi 2009
Uniq Bioresearch Oy www.uniqbioresearch.com 2009
Versoteq 3D Solutions Oy www.versoteq.com2014
Viima Solutions Oy www.viima.com2014
Virtual Air Guitar Company Oy www.virtualairguitar.com 2008
Vivas Media Oy www.vivas.fi2014
Voondon Oy www.voondon.com 2008
Voxstone Oy www.voxstonetech.com 2008
Voyantic Oy www.voyantic.com 2008
WaveM Oy www.wavem.fi 2008
Wellness Foundry Holding Oy www.mealtracker.fi 2009
Whatamap.com Oy www.whatamap.com 2009
Whitevector Oy www.whitevector.com 2008
Wishfi Europe Oy 2009
YourGIS Oy www.utilitymaps.net 2009
Yunako Oy www.yunako.com 2009
Zendroid Oy www.zendroid.fi 2009
Zokem Oy www.zokem.com 2009
Zora Biosciences Oy www.zorabio.com 2008

Yllä olevaan listaan on otettu vain ne asiakkaat, joiden hautomosopimus on loppunut vuonna 2008 ja sen jälkeen. Vuonna 2009 ja sitä aikaisemmin päättyneiden sopimusten asiakkaat ovat hautomoyrityksiä Technopolis Ventures Oy:n aikaisen toiminnan ajalta.

Kysyttävää asiakkaistamme? Ota meihin yhteyttä!

Jaa artikkeli:
Facebook Twitter Linkedin